Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bakanlığı


Lütfen; sadece görüş, öneri ve eleştirilerinizi yazınız.

Ad Soyad
Email
Şehir
Mesajınız
Güvenlik Kodu
**** Güvenlik kodunu giriniz
BAYRAM KORKMAZ

2014-01-27 15:30:32
ankara

iletişim bilgilerinize yazdıgınız 0312 587 20 00 numaralı telefon santral numarası sanırım.Ama ne yazıkki telefonlarınıza bakan kimse yok.İlgilenmenizi istiyorum.

 

 

 

sitemiz yeni yapıldığı için eksiklikler var. en yakın zamanda gerekli bilgiler siteye eklenecektir.


Yanıt:

BAŞVURUYA İLİŞKİN OLARAK İLGİLİ BİRİM PERSONELLERİ UYARILMIŞ, İLGİLİ BİRİM 24 SAAT HİZMET VERİLMEKTEDİR.


SANYE

2014-01-23 20:53:35
ankara

merhaba önce doktorlar hakkında genel bilgi vardı şimdi ulaşamıyorum hani doktor seçme hakkımız vardı

 

 

 

sitemiz yeni yapıldığı için bazı bilgiler henüz tamamlanamamıştır. en kısa sürede hekimlerle ilgili bilgiler siteye eklenecektir.


Yanıt:

Sitemiz yeni yapılındırıldığı için hekimlerle ilgili bilgiler ilerleyen günlerde sitemizde yer alacaktır.


HATCE BALKAN

2014-01-23 11:58:31
Ankara

Sayınyetkili bir reçete numarasının düzeltilmesi maksadıyla hastanenize ulaşmaya çalıyorum fakat telefonlarınız ya çalışmıyor ya açılmıyor bir çalışan hatası için biz de bir zahmet işimizi gücümüzü bırakıp tekrar hastanemize gelmeyelim bir telefonla yapılabilecek işler için bile hastaneye ulaşamıyoruz bölümlerin telefonları sitede yok sanırım, ben bulamadım kolay gelsin.

 

 

 

Sitemiz yeni yapıldığı için bazı bilgiler henüz eklenememiştir. En kısa zamanda gerekli bilgiler sitemizde yer alacaktır.


Yanıt:

SİTEMİZ YENİ YAPILANDIRILDIĞI İÇİN İLERLEYEN GÜNLERDE BÖLÜMLERLE İLGİLİ GEREKLİ BİLGİLER SİTEYE EKLENECEKTİR.


AHMET DANACIOILU

2014-01-23 00:50:24
ANKARA

23.30 da çocuğumu acile getirdim. Çocuk doktoru yoktu. Bir tane doktor vardı oda silahla vurulmadan kaynaklı bir hasta geldiği için oraya gitti ben 39 C ateşle ve bir sürü insan muayene olamadan evlerimize dönmek zorunda kaldık. Başkentte devlet hastanesinin acilinde 1 doktor var üstelik çocuk doktoru da değil. Bu durumun düzeltilmesini talep ediyor, saygılar sunuyorum.

 

 

 

 

 

Acil servisinde hergün bir hekim nöbetçi amir olarak, dahili branşlardan bir hekim, cerrahi branşlardan bir hekim ve pratisyen hekim hizmet vermektedir. Çocuk hekimlerimiz vardiya usulüyle acil serviste görev yapmaktadır. acil serviste çocuk hekimi olmadığı zamanlarda gelen çocuk hastarın ilk muayenelerinin yapılması yönünde yazılı talimat verilmiştir.


Yanıt:

Acil servisinde hergün bir hekim nöbetçi amir olarak, dahili branşlardan bir hekim, cerrahi branşlardan bir hekim ve pratisyen hekim hizmet vermektedir. Çocuk hekimlerimiz vardiya usulüyle acil serviste görev yapmaktadır. acil serviste çocuk hekimi olmadığı zamanlarda gelen çocuk hastarın ilk muayenelerinin yapılması yönünde yazılı talimat verilmiştir.


YIT BARAN KAPLAN

2014-01-22 14:37:42
BARTIN

İletişim bilgilerinizde yer alan telefon numarasına kan alma çıkıyor. Bilgi almak amacıyla arıyorum ancak bir türlü ulaşamıyorum. Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi bölümüne online randevu alınmıyor bilgilerinize gereğinin yapılmasını rica ederim.

 

 

 

çocuk ergen psikiyatri artık sadece randevu sistemiyle çalışmaktadır. 182 den alınan randevular 1 aylık dönemlerle verilmektedir. 1 aylık hasta sayısı dolduğu taktirde randevu verilememektedir.


Yanıt:

çocuk ergen psikiyatri artık sadece randevu sistemiyle çalışmaktadır. 182 den alınan randevular 1 aylık dönemlerle verilmektedir. 1 aylık hasta sayısı dolduğu taktirde randevu verilememektedir.


SEVTAP ERYIIIT

2014-01-22 14:27:23
ANKARA

HASTANEDE GEBELER İÇİN AYRINTILI ULTRASON NEDEN YOK VE HAFTASONU ULTRASON ÇEKİMİ VARMI

 

Hastanemiz ultrasonunda ikili tarama vardır ancak haftasonu ultrason çekimi yapılmamaktadır.


SERAP KÌÇÌKPARMAKSIZ

2014-01-21 21:06:46
Ankara

21 Ocak 2014 tarihinde eşim ve ben kontrol amacıyla gelmiş olduğumuz Dahiliye bölümünde (Sayın Bekir Özkan) neredeyse azarlanarak odadan geri çıktık. Eşim neden geldiğini anlatmaya çalışırken buna izin vermedi. Söyledikleriniz bu bölümle alakalı değil diyerek gönderdi. Bizim istediğimiz tetkiklerin aynısı onun önündeki bilgisayarda da var. Tetkikleri isteyip sonuçlara göre yönlendirebilirdi. Az çok bu tür çalışma şekillerini biliyorum. İnsanları cahil yerine koymasınlar. İnsanların şikayetlerini dinlemek bile istemiyorlar. Fakat insanlarda oraya keyfinden veya zevkine gelmiyor. Hipokrat yeminini boşa yapmış. Ben memnun kalmadım, çoğu sesi çıkmayan insanlarında böyle düşündüğünden eminim. Yazdıklarımın dikkate alınmayacağını biliyorum ama yinede bilinmesini istedim. Bugün şikayet edemedim çünkü yanımda küçük bebeğim vardı...

 

 

 

Sağlık Tebliği Uygulama Yönetmeliği ve sistemsel olarak branşlar her zaman aynı tahlilleri isteyememektedir, ilgili hastanemiz hekimi hastalarla iletişim konusunda gerekli hassasiyeti göstermesi konusunda ikaz edilmiştir.


NHAT ATMACA

2014-01-21 13:50:19
ankara

Tel no ulasilamiyor iletisim icin

 

Sitemiz yeni yapıldığı için bazı bilgiler henüz tamamlanamamıştır. en kısa sürede ilgili bilgiler siteye eklenecektir.


DENZ KULEK

2014-01-20 21:45:44
Ankara

Hastanenizde yapilan tahlil sonuclarinin hasta istemedigi surece internet ortamindan ögrenme durumu kaldirilabiliyor mu ? Hasta haklari gerefi bu yapilamaz mi

 

Hastanemiz web sitesi yeni yapıldığı için tahlil sonuçlarına online ulaşımıda bazı aksaklıklar mevcuttu ancak gerekli düzenlemeler yapılmış ve bu konudaki eksiklikler giderilmiştir. Tahlil sonuçlarına hastanemiz web sitesinden ulaşabilirsiniz.


MEHTAP SERC

2014-01-20 21:22:36
ankara

yeni siteniz çok kötü olmuş,daha önceki sitede istediğimiz herşeye ulaşabiliyorduk

 

sitemiz yeni yapıldığı için bazı bilgiler henüz tamamlanamamıştır. en kısa sürede ayrıntılı bilgiler siteye eklenecektir.


MERVE BUYURGAN

2014-01-17 14:29:37
ankara

Servisteki odalarınıza dolap koymanızı rica ediyorum 2 ay önce hastanede kaldık büyük sıkıntı oluyor şeker hastasıyım insülinimi koyacak yer bulamadık.Hastanenin içersinde kantin yada kafe gibi biryer açmanızı rica ediyorum ki suanda hastanede çocuguyla yatan akrabam büyük sıkıntı yaşıyor gece su vb ihtiyaçları oldugu zaman çocugunu bırakıp dışarı çıkamıyor.Bizde poliklinige gelince çocuklarımla kışın özellikle sogukta dışardan ihtiyacımızı karşılamak zor oluyor,içerde ögle tatillerinde falan oturup sıcacık bir çay içmek bile yeterli olacaktır bilginize sunar en kısa zamanda isteklerimin gerçekleşmesini dilerim.

 

 

 

Hastanemiz kafeterya ihalesi Genel Sekreterlik tarafından yürütülmektedir. gerekli işlemler başlatılmış olup en kısa sürede açılması beklenmektedir. Ayrıca bu talepleri kısmen karşılayacak çay- kahve makineleri hastanenin çeşitli yerlerine konulmuştur.


ONUR AKTÌRK

2014-01-17 13:36:47
ankara

İnsanlar muayene sırasında bekliyor kan alma sırasında bekliyor sonuç almak için bekliyor sonuç göstermek için bekliyor daha birde yetmiyormuş gibi doktorların muayenehane ye gelmesini bekliyor saat şuan 13:40 bölüm noroloji çalışan 1 tane hoca var diğerlerinin kapılar hala kilitli bekle ve gör sistemi güzel bir sistem ilgililere duyurudur.rn

 

Hekimizlerin poliklinik dışında yatan hastalar, diğer bölümlerden atılan konsültasyon hastalarını  ve acil hastaları muayene etmeleri gerekmektedir. hasta yoğunluğuna göre hekimlerimiz polikliniklere kısa süreli geçikmelerle gelmektedir.


ÖMER KAYA

2014-01-15 11:10:52
ankara

internet sitenizde doktor çalışma takvimi kısmı çalışmıyor hangi doktor ne zaman görevde bilemeyince randevu almak zor oluyor aksaklığı giderirseniz sevinirim.

 

Sitemiz yeni yapıldığı için bazı bilgiler henüz tamamlanamamıştır. En kısa sürede hekimler ve hastane ile ilgili bilgiler siteye eklenecektir.


ABDURRAHM AKGÌL

2014-01-14 17:10:40
ankara

8 yasında tip 1 diabet çocuk babasıyım ve yenımahalle devlet hastahanesinden de çocuk endokrin bölümünün açılmasını İSTİYORUM

 

Bu tür işlemler için üniversite hastaneleri ve çocuk hastanelerinde hizmet verilmektedir.


SERPL KARAOILAN

2014-01-13 16:28:55
ankara

13.01.2014 tarihinde ftd polikiliniğine giriş yaptırmak için sıra numarası aldım sıra beklerken nufus cüzdanını uzatan sıra numarası alabildi numara göstermeden benim beklediğim yerde 9 nolu bilgisayarda bulunan adını bilmediğim bayan 3 ,4 kişi için böyle muayene verdi uyardığımda yüzünü çevirdi önemsemedi eğer sıra numaralarını boşuna alıyorsak gelen ğiriş yaptırsın bilgilerinize

 

İlgili personelimize gerekli uyarı yapılmıştır.


EMNE AMAÇ

2014-01-12 13:31:01
Ankara

Harikan bir hastane ; umarım hep böyle devam edersiniz. Acil doktorları ve personel de hem çok ilgili hem de de sabırlılar. Allah razı olsun hepsinden, sadece tuvaletlerin temizliği yeterli değil yine de bence tr seki sayılı devlet hastanelerinden. Böyle bir hizmet için teşekkürler

 

Temizlikle ilgili birim şefleri talebiniz üzerine bilgilendirilmiştir.


KEMAL ŞENCAN

2014-01-09 08:37:31
ANKARA

Hastanenizde çalışan doktorlardan randevu almak için önce doktorun hangi fakülteden mezun olduğu uzmanlığını nerede yaptığına bakarak randevu alıyordum şimdi yeni site uygulamasında bunu göremedim doktor ismi yazmayla bu iş olmaz tekrar doktorların kısa CV lerini tekrar yayınlamanızı dilerim.

 

Sitemiz yeni yapıldığı için bazı bilgiler henüz tamamlanamamıştır. En kısa sürede hekimlerle ilgili bilgiler siteye eklenecektir.


MÌGE TÌRKYILMAZ

2014-01-08 22:55:20
Ankara

Sitenizde kurum hakkındaki bilgilere sadece kişiler olarak ulaşabildim. Hastanenizin amacı, misyonu, vizyonunun ne olduğu hakkında bir bilgi yok ya da hizmet alanları profiliniz nedir? bu bilgilere nasıl ulaşabilirim.

 

Sitemiz yeni yapıldığı için bazı bilgiler henüz tamamlanamamıştır. En kısa sürede hekimler, hastane profili, hastane amaç, misyon ve vizyonuna dair bilgiler siteye eklenecektir.


YELZ ACAR DURAN

2014-01-07 10:02:21
ankara

ben küçük çocuğum olduğu için acile ne zaman geldiysem çocuk doktoru bulamadım pratisyenlere karşı da temkinli oluyorum Çünkü doğru düzgün muayene etmediklerini bizzat kendi çocuğumda yaşadım Bu soruna çözüm bulursanız sevinirim

 

Acil serviste 24 saat çocuk doktoru bulundurulması yönünde Başhekimlik tarafından gerekli resmi yazılar yazılmıştır. 
2014-01-01 18:29:46

Online işlemlerinden tahlil sonuçlarını göremiyoruz

 

 

 

Hastanemiz web sitesi yeni yapıldığı için tahlil sonuçlarına online ulaşımda bazı aksaklıklar mevcuttu ancak gerekli düzenlemeler yapılmış ve bu konudaki eksiklikler giderilmiştir. Tahlil sonuçlarına hastanemiz web sitesinden ulaşabilirsiniz.